تبلیغات
یادداشت های من - همشهری جوان شماره 306

یادداشت های روزانه من درباره اینترنت، سیاست، آبکنار، رایانه، شعر، فناوری اطلاعات و ...
هر چیزی که بهش علاقه دارم

حسین (کیوان) جهانبخش آبکنار

جستجو

 

همشهری جوان شماره 306

شنبه 3 اردیبهشت 1390   01:23 ب.ظ

** این یک نوشته کاملا سلیقه ای و خاطره ایه. می تونید این مطلب رو نخونین!!
از این به بعد تصمیم دارم با توجه به اینکه 6مین سالیه که تقریباً هر هفته دارم همشهری جوان رو می خونمو بارها نظرات خودم رو توی دلم!! در مورد مطالبشون توضیح دادم همینجا توی دفترچه یادداشت الکترونیکیم بنویسم.

چرا من ه ج می خونم:
همشهری جوان هفته نامه ی عمومی مورد علاقه منه به چند دلیل. من قبل از همشهری جوان همیشه 40چراغ می خوندم ولی احساس می کردم با این مجله نمی تونم ارتباط برقرار کنم. زبان 40چراغ زبون من نبود، زبون از ما بهترون بود. ولی یادمه مثلاً اولین بار اسم چیزی مثل آیس پک رو از این مجله خوندم ولی همچنان معتقدم که نمی فهمیدم چی میگن. واسه همین بعد از چند ماه که هم ه ج می خوندم و هم 40چراغ بالاخره همشهری جوان رو انتخاب کردم چون میفهمیدم چی می گن.
طرحهای روی جلد همشهری جوان تا همین یکی دو سال پیش همیشه واسم جذابیت داشت، درسته که الان تکراری شده (با احترام به محمدرضا دوست محمدی).
سلیقه اکثر همشهری جوانیا مثل خودمه، یعنی در مورد مسائل روز همونجوری که من فکر می کنم اونها هم همینجوری فکر می کنن. نمونه بارزش همین یکی دو پست قبلیم درباره جدایی نادر از سیمین که با توجه به پرونده این هفته همشهری جوان احساس کردم نظرشون شباهت های زیادی به من داره (از نظر اینکه چرا جدایی ... فیلم خوبیه نه دلایلی که واسه بد بودن این فیلم مطرح کردن.)
اکثزشون پرسپولیسین!!!
به خاطر رویداد در هفته هاشون...
و خیلی دلایل دیگر...


و اما همشهری جوان 306
درباره پرونده ویژه که صحبت کردم، البته اینفوگرافی که واسه روابط بین آدم ها توی این فیلم کشیده بودند خیلی جالب بود. اما در باره کل مجله باید یک نکته عرض کنم این که همشهری جوان هر روز داره تبلیغاتش بیشتر میشه و این موضوع داره توی ذوق میزنه و اذیت می کنه.
یادداشت هاشون که اکثرا در حمایت از حرکت پرسپولیسی ها و علی دایی بود خوشحالم کرد حتی نظر احسان رضایی هم واسم جالب بود و فکر می کنم از این نظر پرسپولیس اشتباه کرد و تبریک میگم به احسان رضایی به خاطر دید بازشون.
پرونده شون درباره ژاپن خیلی جالب بود، همیشه کشور مورد علاقه من ژاپن بوده، همیشه احساس می کردم بهترین مردم جهان ژاپنی ها هستند و این پرونده نشون داد که چرا چنین فکری می کردم.

ادامه دارد چون همشهری جوان ادامه دارد...


نوشته شده توسط : حسین (کیوان) جهانبخش آبکنار

نوع مطلب : همشهری جوان ،نقد ،خودم ،