تبلیغات
یادداشت های من - همشهری جوان شماره 307

یادداشت های روزانه من درباره اینترنت، سیاست، آبکنار، رایانه، شعر، فناوری اطلاعات و ...
هر چیزی که بهش علاقه دارم

حسین (کیوان) جهانبخش آبکنار

جستجو

 

همشهری جوان شماره 307

شنبه 17 اردیبهشت 1390   10:52 ب.ظ

خوب این شماره همشهری جوانم همون روزای اول خوندم ولی وقت نکردم نظرمو راجع بهش بنویسم. درباره پرونده اصلیش که من آخرش نفهمیدم یا همشهری جوانی ها اطلاعات غلطی درآوردن و از خودشون این حرفا رو زدن یا اون مدیر برنامه های بنیامین و گروه آرین خیلی قشنگ دروغ میگفت، اینا میگن بنیامین 30-40 میلیون میگیره اون میگه 3-4 میلیون!!!
درباره پرونده اصغر فرهادی، من با نظر هر دو گروه (اونایی که نامه زدن و اعتراض کردن و بچه های تحریریه ه ج) تا حدودی موافقم و مخالفم. یکی اینکه کل تحریریه جمع بشن و بالاتفاق همگیشون یادداشت هایی بنویسن در وصف بد بودن فیلم فرهادی بی انصافیه، و از طرف دیگه این که بگیم این حرفها (یادداشت ها و نقدها) همگی از روی بدبینی، برای خودبزرگ کردن و از روی لجاجت بوده هم اشتباهه. کاش در یادداشتها مثل همه پرونده ها علاقه مندان به فیلم در کنار منتقدای فیلم (منقدایی که میگفتن فیلم فرهادی خوب نیست) در کنار هم یادداشت هایی چاپ میکردن و مقایسه برعهده خواننده قرار میگرفت (یعنی تو اون دفتر مجله یکی نبود با این حرف مخالف باشه؟ عجیبه!!؟؟؟).

این دو تا موضوع بود که نظر منو جلب کرده بود و در پایان بگم که من از کافه جوان چندان خوشم نمیومد ولی عاضق سفالکسین بودم. کاش حذفش نمی کردن. البته این هم مثل خیلی از کاش های دیگه ست، مثل اینکه کاش صفحات کم نمیشد، کاش تبلیغات انقدر زیاد نمیشد، کاش این منگنه رو مشکشو یه جوری حل می کردن (یکی دو هفته درست شده بود دوباره این هفته صفحه وسط جدا بقیه مجله جدا{جدایی صفحه وسط از مجله}) ولی سفالکسین خوبه باشه...


در پایان خیلی ممنون از دوسستی که با آب انار اومد و یه سری به اینجا زد.


نوشته شده توسط : حسین (کیوان) جهانبخش آبکنار

نوع مطلب : همشهری جوان ،نقد ،جدی ،